Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İbrahim Halil Kağar
İBRAHİM HALİL KAĞAR (Diyarbakır Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İBRAHİM HALİL KAĞAR (Diyarbakır Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İBRAHİM HALİL KAĞAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İBRAHİM HALİL KAĞAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İBRAHİM HALİL KAĞAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İBRAHİM HALİL KAĞAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İBRAHİM HALİL KAĞAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İBRAHİM HALİL KAĞAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İBRAHİM HALİL KAĞAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.İBRAHİM,  HALİL,  KAĞAR,   DiyarbakırİBRAHİM HALİL KAĞAR Muayene ÜcretiİBRAHİM HALİL KAĞAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİBRAHİM HALİL KAĞAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİBRAHİM HALİL KAĞAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİBRAHİM HALİL KAĞAR Hakkında BilgiYorumlarİBRAHİM HALİL KAĞAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİBRAHİM HALİL KAĞAR HakkındaİBRAHİM HALİL KAĞAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİBRAHİM HALİL KAĞAR ÖzgeçmişiİBRAHİM HALİL KAĞAR RandevuİBRAHİM HALİL KAĞAR MuayenehaneİBRAHİM HALİL KAĞAR Muayene ÜcretiİBRAHİM HALİL KAĞAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİBRAHİM HALİL KAĞAR BulGetirİBRAHİM HALİL KAĞAR NeredeCep NoİBRAHİM HALİL KAĞAR UzmanıİBRAHİM HALİL KAĞAR Özel MuayeneİBRAHİM HALİL KAĞAR NumarasıİBRAHİM HALİL KAĞAR Nerede ÇalışıyorİBRAHİM HALİL KAĞAR GörevliUzmanlıkAileİBRAHİM HALİL KAĞAR ŞikayetİBRAHİM HALİL KAĞAR ÖneriİBRAHİM HALİL KAĞAR EleştiriHastalıklarıYorumlarİBRAHİM HALİL KAĞAR KimdirSekreterHemşireİBRAHİM HALİL KAĞAR Yeni BilgileriİBRAHİM HALİL KAĞAR Hakkında BilgiCerrahHekimİBRAHİM HALİL KAĞAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİBRAHİM HALİL KAĞAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİBRAHİM HALİL KAĞAR Doğum TarihiİrtibatİBRAHİM HALİL KAĞAR Tedavi OlanlarSağlıkİBRAHİM HALİL KAĞAR ÖzgeçmişİBRAHİM HALİL KAĞAR BiyografiCerrahisiİBRAHİM HALİL KAĞAR DoktordurİBRAHİM HALİL KAĞAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİBRAHİM HALİL KAĞAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİBRAHİM HALİL KAĞAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 77,219 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır