Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Gökçen Balci
GÖKÇEN BALCI (Diyarbakır Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÖKÇEN BALCI (Diyarbakır Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. GÖKÇEN BALCI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. GÖKÇEN BALCI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÖKÇEN BALCI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÖKÇEN BALCI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÖKÇEN BALCI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÖKÇEN BALCI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÖKÇEN BALCI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.GÖKÇEN,  BALCI,   DiyarbakırGÖKÇEN BALCI Muayene ÜcretiGÖKÇEN BALCI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÖKÇEN BALCI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÖKÇEN BALCI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÖKÇEN BALCI Hakkında BilgiYorumlarGÖKÇEN BALCI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÖKÇEN BALCI HakkındaGÖKÇEN BALCI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÖKÇEN BALCI ÖzgeçmişiGÖKÇEN BALCI RandevuGÖKÇEN BALCI MuayenehaneGÖKÇEN BALCI Muayene ÜcretiGÖKÇEN BALCI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÖKÇEN BALCI BulGetirGÖKÇEN BALCI NeredeCep NoGÖKÇEN BALCI UzmanıGÖKÇEN BALCI Özel MuayeneGÖKÇEN BALCI NumarasıGÖKÇEN BALCI Nerede ÇalışıyorGÖKÇEN BALCI GörevliUzmanlıkAileGÖKÇEN BALCI ŞikayetGÖKÇEN BALCI ÖneriGÖKÇEN BALCI EleştiriHastalıklarıYorumlarGÖKÇEN BALCI KimdirSekreterHemşireGÖKÇEN BALCI Yeni BilgileriGÖKÇEN BALCI Hakkında BilgiCerrahHekimGÖKÇEN BALCI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÖKÇEN BALCI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÖKÇEN BALCI Doğum TarihiİrtibatGÖKÇEN BALCI Tedavi OlanlarSağlıkGÖKÇEN BALCI ÖzgeçmişGÖKÇEN BALCI BiyografiCerrahisiGÖKÇEN BALCI DoktordurGÖKÇEN BALCI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÖKÇEN BALCI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÖKÇEN BALCI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 56,892 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır