Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Engin Yavuz
ENGİN YAVUZ (Diyarbakır Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ENGİN YAVUZ (Diyarbakır Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ENGİN YAVUZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ENGİN YAVUZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ENGİN YAVUZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ENGİN YAVUZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ENGİN YAVUZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ENGİN YAVUZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ENGİN YAVUZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ENGİN,  YAVUZ,   DiyarbakırENGİN YAVUZ Muayene ÜcretiENGİN YAVUZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerENGİN YAVUZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriENGİN YAVUZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarENGİN YAVUZ Hakkında BilgiYorumlarENGİN YAVUZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiENGİN YAVUZ HakkındaENGİN YAVUZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıENGİN YAVUZ ÖzgeçmişiENGİN YAVUZ RandevuENGİN YAVUZ MuayenehaneENGİN YAVUZ Muayene ÜcretiENGİN YAVUZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraENGİN YAVUZ BulGetirENGİN YAVUZ NeredeCep NoENGİN YAVUZ UzmanıENGİN YAVUZ Özel MuayeneENGİN YAVUZ NumarasıENGİN YAVUZ Nerede ÇalışıyorENGİN YAVUZ GörevliUzmanlıkAileENGİN YAVUZ ŞikayetENGİN YAVUZ ÖneriENGİN YAVUZ EleştiriHastalıklarıYorumlarENGİN YAVUZ KimdirSekreterHemşireENGİN YAVUZ Yeni BilgileriENGİN YAVUZ Hakkında BilgiCerrahHekimENGİN YAVUZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikENGİN YAVUZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviENGİN YAVUZ Doğum TarihiİrtibatENGİN YAVUZ Tedavi OlanlarSağlıkENGİN YAVUZ ÖzgeçmişENGİN YAVUZ BiyografiCerrahisiENGİN YAVUZ DoktordurENGİN YAVUZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıENGİN YAVUZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirENGİN YAVUZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,401 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır