Doktor Bilgileri

Dr. Veysi Fidan
VEYSİ FİDAN (Diyarbakır Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor VEYSİ FİDAN (Diyarbakır Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. VEYSİ FİDAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. VEYSİ FİDAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor VEYSİ FİDAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor VEYSİ FİDAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor VEYSİ FİDAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor VEYSİ FİDAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor VEYSİ FİDAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.VEYSİ,  FİDAN,   DiyarbakırVEYSİ FİDAN Muayene ÜcretiVEYSİ FİDAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerVEYSİ FİDAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriVEYSİ FİDAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarVEYSİ FİDAN Hakkında BilgiYorumlarVEYSİ FİDAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiVEYSİ FİDAN HakkındaVEYSİ FİDAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıVEYSİ FİDAN ÖzgeçmişiVEYSİ FİDAN RandevuVEYSİ FİDAN MuayenehaneVEYSİ FİDAN Muayene ÜcretiVEYSİ FİDAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraVEYSİ FİDAN BulGetirVEYSİ FİDAN NeredeCep NoVEYSİ FİDAN UzmanıVEYSİ FİDAN Özel MuayeneVEYSİ FİDAN NumarasıVEYSİ FİDAN Nerede ÇalışıyorVEYSİ FİDAN GörevliUzmanlıkAileVEYSİ FİDAN ŞikayetVEYSİ FİDAN ÖneriVEYSİ FİDAN EleştiriHastalıklarıYorumlarVEYSİ FİDAN KimdirSekreterHemşireVEYSİ FİDAN Yeni BilgileriVEYSİ FİDAN Hakkında BilgiCerrahHekimVEYSİ FİDAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikVEYSİ FİDAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviVEYSİ FİDAN Doğum TarihiİrtibatVEYSİ FİDAN Tedavi OlanlarSağlıkVEYSİ FİDAN ÖzgeçmişVEYSİ FİDAN BiyografiCerrahisiVEYSİ FİDAN DoktordurVEYSİ FİDAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıVEYSİ FİDAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirVEYSİ FİDAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 111,557 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır