Doktor Bilgileri

Dr. Erhan Ayhan
ERHAN AYHAN (Diyarbakır Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ERHAN AYHAN (Diyarbakır Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ERHAN AYHAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ERHAN AYHAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ERHAN AYHAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ERHAN AYHAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ERHAN AYHAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ERHAN AYHAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ERHAN AYHAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ERHAN,  AYHAN,   DiyarbakırERHAN AYHAN Muayene ÜcretiERHAN AYHAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerERHAN AYHAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriERHAN AYHAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarERHAN AYHAN Hakkında BilgiYorumlarERHAN AYHAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiERHAN AYHAN HakkındaERHAN AYHAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıERHAN AYHAN ÖzgeçmişiERHAN AYHAN RandevuERHAN AYHAN MuayenehaneERHAN AYHAN Muayene ÜcretiERHAN AYHAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraERHAN AYHAN BulGetirERHAN AYHAN NeredeCep NoERHAN AYHAN UzmanıERHAN AYHAN Özel MuayeneERHAN AYHAN NumarasıERHAN AYHAN Nerede ÇalışıyorERHAN AYHAN GörevliUzmanlıkAileERHAN AYHAN ŞikayetERHAN AYHAN ÖneriERHAN AYHAN EleştiriHastalıklarıYorumlarERHAN AYHAN KimdirSekreterHemşireERHAN AYHAN Yeni BilgileriERHAN AYHAN Hakkında BilgiCerrahHekimERHAN AYHAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikERHAN AYHAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviERHAN AYHAN Doğum TarihiİrtibatERHAN AYHAN Tedavi OlanlarSağlıkERHAN AYHAN ÖzgeçmişERHAN AYHAN BiyografiCerrahisiERHAN AYHAN DoktordurERHAN AYHAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıERHAN AYHAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirERHAN AYHAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 80,175 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır