Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Sezer Çiçekli
SEZER ÇİÇEKLİ (Diyarbakır Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEZER ÇİÇEKLİ (Diyarbakır Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SEZER ÇİÇEKLİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SEZER ÇİÇEKLİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEZER ÇİÇEKLİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEZER ÇİÇEKLİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEZER ÇİÇEKLİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEZER ÇİÇEKLİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEZER ÇİÇEKLİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SEZER,  ÇİÇEKLİ,   DiyarbakırSEZER ÇİÇEKLİ Muayene ÜcretiSEZER ÇİÇEKLİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEZER ÇİÇEKLİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEZER ÇİÇEKLİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEZER ÇİÇEKLİ Hakkında BilgiYorumlarSEZER ÇİÇEKLİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEZER ÇİÇEKLİ HakkındaSEZER ÇİÇEKLİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEZER ÇİÇEKLİ ÖzgeçmişiSEZER ÇİÇEKLİ RandevuSEZER ÇİÇEKLİ MuayenehaneSEZER ÇİÇEKLİ Muayene ÜcretiSEZER ÇİÇEKLİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEZER ÇİÇEKLİ BulGetirSEZER ÇİÇEKLİ NeredeCep NoSEZER ÇİÇEKLİ UzmanıSEZER ÇİÇEKLİ Özel MuayeneSEZER ÇİÇEKLİ NumarasıSEZER ÇİÇEKLİ Nerede ÇalışıyorSEZER ÇİÇEKLİ GörevliUzmanlıkAileSEZER ÇİÇEKLİ ŞikayetSEZER ÇİÇEKLİ ÖneriSEZER ÇİÇEKLİ EleştiriHastalıklarıYorumlarSEZER ÇİÇEKLİ KimdirSekreterHemşireSEZER ÇİÇEKLİ Yeni BilgileriSEZER ÇİÇEKLİ Hakkında BilgiCerrahHekimSEZER ÇİÇEKLİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEZER ÇİÇEKLİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEZER ÇİÇEKLİ Doğum TarihiİrtibatSEZER ÇİÇEKLİ Tedavi OlanlarSağlıkSEZER ÇİÇEKLİ ÖzgeçmişSEZER ÇİÇEKLİ BiyografiCerrahisiSEZER ÇİÇEKLİ DoktordurSEZER ÇİÇEKLİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEZER ÇİÇEKLİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEZER ÇİÇEKLİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,397 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır