Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Semahat Alp Erdal
Semahat Alp Erdal (Diyarbakır Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Semahat Alp Erdal (Diyarbakır Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Semahat Alp Erdal hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Semahat Alp Erdal iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Semahat Alp Erdal ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Semahat Alp Erdal ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Semahat Alp Erdal ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Semahat Alp Erdal ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Semahat Alp Erdal ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Semahat,  Alp,  Erdal,   DiyarbakırSemahat Alp Erdal Muayene ÜcretiSemahat Alp Erdal Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSemahat Alp Erdal Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSemahat Alp Erdal ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSemahat Alp Erdal Hakkında BilgiYorumlarSemahat Alp Erdal KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSemahat Alp Erdal HakkındaSemahat Alp Erdal Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSemahat Alp Erdal ÖzgeçmişiSemahat Alp Erdal RandevuSemahat Alp Erdal MuayenehaneSemahat Alp Erdal Muayene ÜcretiSemahat Alp Erdal ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSemahat Alp Erdal BulGetirSemahat Alp Erdal NeredeCep NoSemahat Alp Erdal UzmanıSemahat Alp Erdal Özel MuayeneSemahat Alp Erdal NumarasıSemahat Alp Erdal Nerede ÇalışıyorSemahat Alp Erdal GörevliUzmanlıkAileSemahat Alp Erdal ŞikayetSemahat Alp Erdal ÖneriSemahat Alp Erdal EleştiriHastalıklarıYorumlarSemahat Alp Erdal KimdirSekreterHemşireSemahat Alp Erdal Yeni BilgileriSemahat Alp Erdal Hakkında BilgiCerrahHekimSemahat Alp Erdal AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSemahat Alp Erdal TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSemahat Alp Erdal Doğum TarihiİrtibatSemahat Alp Erdal Tedavi OlanlarSağlıkSemahat Alp Erdal ÖzgeçmişSemahat Alp Erdal BiyografiCerrahisiSemahat Alp Erdal DoktordurSemahat Alp Erdal Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSemahat Alp Erdal TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSemahat Alp Erdal Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 60,712 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır