Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Nevin Kalkanli
NEVİN KALKANLI (Diyarbakır Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NEVİN KALKANLI (Diyarbakır Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. NEVİN KALKANLI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. NEVİN KALKANLI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NEVİN KALKANLI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NEVİN KALKANLI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NEVİN KALKANLI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NEVİN KALKANLI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NEVİN KALKANLI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.NEVİN,  KALKANLI,   DiyarbakırNEVİN KALKANLI Muayene ÜcretiNEVİN KALKANLI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNEVİN KALKANLI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNEVİN KALKANLI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNEVİN KALKANLI Hakkında BilgiYorumlarNEVİN KALKANLI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNEVİN KALKANLI HakkındaNEVİN KALKANLI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNEVİN KALKANLI ÖzgeçmişiNEVİN KALKANLI RandevuNEVİN KALKANLI MuayenehaneNEVİN KALKANLI Muayene ÜcretiNEVİN KALKANLI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNEVİN KALKANLI BulGetirNEVİN KALKANLI NeredeCep NoNEVİN KALKANLI UzmanıNEVİN KALKANLI Özel MuayeneNEVİN KALKANLI NumarasıNEVİN KALKANLI Nerede ÇalışıyorNEVİN KALKANLI GörevliUzmanlıkAileNEVİN KALKANLI ŞikayetNEVİN KALKANLI ÖneriNEVİN KALKANLI EleştiriHastalıklarıYorumlarNEVİN KALKANLI KimdirSekreterHemşireNEVİN KALKANLI Yeni BilgileriNEVİN KALKANLI Hakkında BilgiCerrahHekimNEVİN KALKANLI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNEVİN KALKANLI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNEVİN KALKANLI Doğum TarihiİrtibatNEVİN KALKANLI Tedavi OlanlarSağlıkNEVİN KALKANLI ÖzgeçmişNEVİN KALKANLI BiyografiCerrahisiNEVİN KALKANLI DoktordurNEVİN KALKANLI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNEVİN KALKANLI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNEVİN KALKANLI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 69,997 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır