Doktor Bilgileri

Dr. Neslihan Kara Koçer
NESLİHAN KARA KOÇER (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NESLİHAN KARA KOÇER (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. NESLİHAN KARA KOÇER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. NESLİHAN KARA KOÇER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NESLİHAN KARA KOÇER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NESLİHAN KARA KOÇER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NESLİHAN KARA KOÇER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NESLİHAN KARA KOÇER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NESLİHAN KARA KOÇER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.NESLİHAN,  KARA,  KOÇER,   AdanaNESLİHAN KARA KOÇER Muayene ÜcretiNESLİHAN KARA KOÇER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNESLİHAN KARA KOÇER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNESLİHAN KARA KOÇER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNESLİHAN KARA KOÇER Hakkında BilgiYorumlarNESLİHAN KARA KOÇER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNESLİHAN KARA KOÇER HakkındaNESLİHAN KARA KOÇER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNESLİHAN KARA KOÇER ÖzgeçmişiNESLİHAN KARA KOÇER RandevuNESLİHAN KARA KOÇER MuayenehaneNESLİHAN KARA KOÇER Muayene ÜcretiNESLİHAN KARA KOÇER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNESLİHAN KARA KOÇER BulGetirNESLİHAN KARA KOÇER NeredeCep NoNESLİHAN KARA KOÇER UzmanıNESLİHAN KARA KOÇER Özel MuayeneNESLİHAN KARA KOÇER NumarasıNESLİHAN KARA KOÇER Nerede ÇalışıyorNESLİHAN KARA KOÇER GörevliUzmanlıkAileNESLİHAN KARA KOÇER ŞikayetNESLİHAN KARA KOÇER ÖneriNESLİHAN KARA KOÇER EleştiriHastalıklarıYorumlarNESLİHAN KARA KOÇER KimdirSekreterHemşireNESLİHAN KARA KOÇER Yeni BilgileriNESLİHAN KARA KOÇER Hakkında BilgiCerrahHekimNESLİHAN KARA KOÇER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNESLİHAN KARA KOÇER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNESLİHAN KARA KOÇER Doğum TarihiİrtibatNESLİHAN KARA KOÇER Tedavi OlanlarSağlıkNESLİHAN KARA KOÇER ÖzgeçmişNESLİHAN KARA KOÇER BiyografiCerrahisiNESLİHAN KARA KOÇER DoktordurNESLİHAN KARA KOÇER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNESLİHAN KARA KOÇER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNESLİHAN KARA KOÇER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,013 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır