Doktor Bilgileri

Dr. Zelal Dalgiç
ZELAL DALGIÇ (Diyarbakır Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZELAL DALGIÇ (Diyarbakır Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ZELAL DALGIÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ZELAL DALGIÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZELAL DALGIÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZELAL DALGIÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZELAL DALGIÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZELAL DALGIÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZELAL DALGIÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ZELAL,  DALGIÇ,   DiyarbakırZELAL DALGIÇ Muayene ÜcretiZELAL DALGIÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZELAL DALGIÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZELAL DALGIÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZELAL DALGIÇ Hakkında BilgiYorumlarZELAL DALGIÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZELAL DALGIÇ HakkındaZELAL DALGIÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZELAL DALGIÇ ÖzgeçmişiZELAL DALGIÇ RandevuZELAL DALGIÇ MuayenehaneZELAL DALGIÇ Muayene ÜcretiZELAL DALGIÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZELAL DALGIÇ BulGetirZELAL DALGIÇ NeredeCep NoZELAL DALGIÇ UzmanıZELAL DALGIÇ Özel MuayeneZELAL DALGIÇ NumarasıZELAL DALGIÇ Nerede ÇalışıyorZELAL DALGIÇ GörevliUzmanlıkAileZELAL DALGIÇ ŞikayetZELAL DALGIÇ ÖneriZELAL DALGIÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarZELAL DALGIÇ KimdirSekreterHemşireZELAL DALGIÇ Yeni BilgileriZELAL DALGIÇ Hakkında BilgiCerrahHekimZELAL DALGIÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZELAL DALGIÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZELAL DALGIÇ Doğum TarihiİrtibatZELAL DALGIÇ Tedavi OlanlarSağlıkZELAL DALGIÇ ÖzgeçmişZELAL DALGIÇ BiyografiCerrahisiZELAL DALGIÇ DoktordurZELAL DALGIÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZELAL DALGIÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZELAL DALGIÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,355 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır