Doktor Bilgileri

Dr. Ali Veysel Kara
Ali Veysel Kara (Diyarbakır Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ali Veysel Kara (Diyarbakır Dahiliye İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Ali Veysel Kara hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Ali Veysel Kara iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ali Veysel Kara ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ali Veysel Kara ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ali Veysel Kara ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ali Veysel Kara ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ali Veysel Kara ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Ali,  Veysel,  Kara,   DiyarbakırAli Veysel Kara Muayene ÜcretiAli Veysel Kara Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAli Veysel Kara Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAli Veysel Kara ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAli Veysel Kara Hakkında BilgiYorumlarAli Veysel Kara KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAli Veysel Kara HakkındaAli Veysel Kara Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAli Veysel Kara ÖzgeçmişiAli Veysel Kara RandevuAli Veysel Kara MuayenehaneAli Veysel Kara Muayene ÜcretiAli Veysel Kara ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAli Veysel Kara BulGetirAli Veysel Kara NeredeCep NoAli Veysel Kara UzmanıAli Veysel Kara Özel MuayeneAli Veysel Kara NumarasıAli Veysel Kara Nerede ÇalışıyorAli Veysel Kara GörevliUzmanlıkAileAli Veysel Kara ŞikayetAli Veysel Kara ÖneriAli Veysel Kara EleştiriHastalıklarıYorumlarAli Veysel Kara KimdirSekreterHemşireAli Veysel Kara Yeni BilgileriAli Veysel Kara Hakkında BilgiCerrahHekimAli Veysel Kara AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAli Veysel Kara TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAli Veysel Kara Doğum TarihiİrtibatAli Veysel Kara Tedavi OlanlarSağlıkAli Veysel Kara ÖzgeçmişAli Veysel Kara BiyografiCerrahisiAli Veysel Kara DoktordurAli Veysel Kara Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAli Veysel Kara TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAli Veysel Kara Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDahiliyeİçHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39,705 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır