Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Zekiye Tuna Demir
ZEKİYE TUNA DEMİR (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZEKİYE TUNA DEMİR (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ZEKİYE TUNA DEMİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ZEKİYE TUNA DEMİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZEKİYE TUNA DEMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZEKİYE TUNA DEMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZEKİYE TUNA DEMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZEKİYE TUNA DEMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZEKİYE TUNA DEMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ZEKİYE,  TUNA,  DEMİR,   DiyarbakırZEKİYE TUNA DEMİR Muayene ÜcretiZEKİYE TUNA DEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZEKİYE TUNA DEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZEKİYE TUNA DEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZEKİYE TUNA DEMİR Hakkında BilgiYorumlarZEKİYE TUNA DEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZEKİYE TUNA DEMİR HakkındaZEKİYE TUNA DEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZEKİYE TUNA DEMİR ÖzgeçmişiZEKİYE TUNA DEMİR RandevuZEKİYE TUNA DEMİR MuayenehaneZEKİYE TUNA DEMİR Muayene ÜcretiZEKİYE TUNA DEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZEKİYE TUNA DEMİR BulGetirZEKİYE TUNA DEMİR NeredeCep NoZEKİYE TUNA DEMİR UzmanıZEKİYE TUNA DEMİR Özel MuayeneZEKİYE TUNA DEMİR NumarasıZEKİYE TUNA DEMİR Nerede ÇalışıyorZEKİYE TUNA DEMİR GörevliUzmanlıkAileZEKİYE TUNA DEMİR ŞikayetZEKİYE TUNA DEMİR ÖneriZEKİYE TUNA DEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarZEKİYE TUNA DEMİR KimdirSekreterHemşireZEKİYE TUNA DEMİR Yeni BilgileriZEKİYE TUNA DEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimZEKİYE TUNA DEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZEKİYE TUNA DEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZEKİYE TUNA DEMİR Doğum TarihiİrtibatZEKİYE TUNA DEMİR Tedavi OlanlarSağlıkZEKİYE TUNA DEMİR ÖzgeçmişZEKİYE TUNA DEMİR BiyografiCerrahisiZEKİYE TUNA DEMİR DoktordurZEKİYE TUNA DEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZEKİYE TUNA DEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZEKİYE TUNA DEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,147 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır