Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Yildirim Baykara
YILDIRIM BAYKARA (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YILDIRIM BAYKARA (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. YILDIRIM BAYKARA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. YILDIRIM BAYKARA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YILDIRIM BAYKARA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YILDIRIM BAYKARA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YILDIRIM BAYKARA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YILDIRIM BAYKARA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YILDIRIM BAYKARA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.YILDIRIM,  BAYKARA,   DiyarbakırYILDIRIM BAYKARA Muayene ÜcretiYILDIRIM BAYKARA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYILDIRIM BAYKARA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYILDIRIM BAYKARA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYILDIRIM BAYKARA Hakkında BilgiYorumlarYILDIRIM BAYKARA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYILDIRIM BAYKARA HakkındaYILDIRIM BAYKARA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYILDIRIM BAYKARA ÖzgeçmişiYILDIRIM BAYKARA RandevuYILDIRIM BAYKARA MuayenehaneYILDIRIM BAYKARA Muayene ÜcretiYILDIRIM BAYKARA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYILDIRIM BAYKARA BulGetirYILDIRIM BAYKARA NeredeCep NoYILDIRIM BAYKARA UzmanıYILDIRIM BAYKARA Özel MuayeneYILDIRIM BAYKARA NumarasıYILDIRIM BAYKARA Nerede ÇalışıyorYILDIRIM BAYKARA GörevliUzmanlıkAileYILDIRIM BAYKARA ŞikayetYILDIRIM BAYKARA ÖneriYILDIRIM BAYKARA EleştiriHastalıklarıYorumlarYILDIRIM BAYKARA KimdirSekreterHemşireYILDIRIM BAYKARA Yeni BilgileriYILDIRIM BAYKARA Hakkında BilgiCerrahHekimYILDIRIM BAYKARA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYILDIRIM BAYKARA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYILDIRIM BAYKARA Doğum TarihiİrtibatYILDIRIM BAYKARA Tedavi OlanlarSağlıkYILDIRIM BAYKARA ÖzgeçmişYILDIRIM BAYKARA BiyografiCerrahisiYILDIRIM BAYKARA DoktordurYILDIRIM BAYKARA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYILDIRIM BAYKARA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYILDIRIM BAYKARA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 68,306 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır