Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Yasemin Demir
YASEMİN DEMİR (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YASEMİN DEMİR (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. YASEMİN DEMİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. YASEMİN DEMİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YASEMİN DEMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YASEMİN DEMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YASEMİN DEMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YASEMİN DEMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YASEMİN DEMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.YASEMİN,  DEMİR,   DiyarbakırYASEMİN DEMİR Muayene ÜcretiYASEMİN DEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYASEMİN DEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYASEMİN DEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYASEMİN DEMİR Hakkında BilgiYorumlarYASEMİN DEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYASEMİN DEMİR HakkındaYASEMİN DEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYASEMİN DEMİR ÖzgeçmişiYASEMİN DEMİR RandevuYASEMİN DEMİR MuayenehaneYASEMİN DEMİR Muayene ÜcretiYASEMİN DEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYASEMİN DEMİR BulGetirYASEMİN DEMİR NeredeCep NoYASEMİN DEMİR UzmanıYASEMİN DEMİR Özel MuayeneYASEMİN DEMİR NumarasıYASEMİN DEMİR Nerede ÇalışıyorYASEMİN DEMİR GörevliUzmanlıkAileYASEMİN DEMİR ŞikayetYASEMİN DEMİR ÖneriYASEMİN DEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarYASEMİN DEMİR KimdirSekreterHemşireYASEMİN DEMİR Yeni BilgileriYASEMİN DEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimYASEMİN DEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYASEMİN DEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYASEMİN DEMİR Doğum TarihiİrtibatYASEMİN DEMİR Tedavi OlanlarSağlıkYASEMİN DEMİR ÖzgeçmişYASEMİN DEMİR BiyografiCerrahisiYASEMİN DEMİR DoktordurYASEMİN DEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYASEMİN DEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYASEMİN DEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 90,294 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır