Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Şeyhmus Mete
ŞEYHMUS METE (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞEYHMUS METE (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ŞEYHMUS METE hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ŞEYHMUS METE iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞEYHMUS METE ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞEYHMUS METE ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞEYHMUS METE ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞEYHMUS METE ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞEYHMUS METE ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.





TAGLAR: Uzm.Dr.ŞEYHMUS,  METE,   DiyarbakırŞEYHMUS METE Muayene ÜcretiŞEYHMUS METE Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞEYHMUS METE Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞEYHMUS METE ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞEYHMUS METE Hakkında BilgiYorumlarŞEYHMUS METE KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞEYHMUS METE HakkındaŞEYHMUS METE Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞEYHMUS METE ÖzgeçmişiŞEYHMUS METE RandevuŞEYHMUS METE MuayenehaneŞEYHMUS METE Muayene ÜcretiŞEYHMUS METE ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞEYHMUS METE BulGetirŞEYHMUS METE NeredeCep NoŞEYHMUS METE UzmanıŞEYHMUS METE Özel MuayeneŞEYHMUS METE NumarasıŞEYHMUS METE Nerede ÇalışıyorŞEYHMUS METE GörevliUzmanlıkAileŞEYHMUS METE ŞikayetŞEYHMUS METE ÖneriŞEYHMUS METE EleştiriHastalıklarıYorumlarŞEYHMUS METE KimdirSekreterHemşireŞEYHMUS METE Yeni BilgileriŞEYHMUS METE Hakkında BilgiCerrahHekimŞEYHMUS METE AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞEYHMUS METE TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞEYHMUS METE Doğum TarihiİrtibatŞEYHMUS METE Tedavi OlanlarSağlıkŞEYHMUS METE ÖzgeçmişŞEYHMUS METE BiyografiCerrahisiŞEYHMUS METE DoktordurŞEYHMUS METE Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞEYHMUS METE TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞEYHMUS METE Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 87,078 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.



Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır