Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Sedat Can
SEDAT CAN (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEDAT CAN (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SEDAT CAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SEDAT CAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEDAT CAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEDAT CAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEDAT CAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEDAT CAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEDAT CAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SEDAT,  CAN,   DiyarbakırSEDAT CAN Muayene ÜcretiSEDAT CAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEDAT CAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEDAT CAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEDAT CAN Hakkında BilgiYorumlarSEDAT CAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEDAT CAN HakkındaSEDAT CAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEDAT CAN ÖzgeçmişiSEDAT CAN RandevuSEDAT CAN MuayenehaneSEDAT CAN Muayene ÜcretiSEDAT CAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEDAT CAN BulGetirSEDAT CAN NeredeCep NoSEDAT CAN UzmanıSEDAT CAN Özel MuayeneSEDAT CAN NumarasıSEDAT CAN Nerede ÇalışıyorSEDAT CAN GörevliUzmanlıkAileSEDAT CAN ŞikayetSEDAT CAN ÖneriSEDAT CAN EleştiriHastalıklarıYorumlarSEDAT CAN KimdirSekreterHemşireSEDAT CAN Yeni BilgileriSEDAT CAN Hakkında BilgiCerrahHekimSEDAT CAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEDAT CAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEDAT CAN Doğum TarihiİrtibatSEDAT CAN Tedavi OlanlarSağlıkSEDAT CAN ÖzgeçmişSEDAT CAN BiyografiCerrahisiSEDAT CAN DoktordurSEDAT CAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEDAT CAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEDAT CAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 109,375 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır