Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ruken Yildirim
RUKEN YILDIRIM (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor RUKEN YILDIRIM (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. RUKEN YILDIRIM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. RUKEN YILDIRIM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor RUKEN YILDIRIM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor RUKEN YILDIRIM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor RUKEN YILDIRIM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor RUKEN YILDIRIM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor RUKEN YILDIRIM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.RUKEN,  YILDIRIM,   DiyarbakırRUKEN YILDIRIM Muayene ÜcretiRUKEN YILDIRIM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerRUKEN YILDIRIM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriRUKEN YILDIRIM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarRUKEN YILDIRIM Hakkında BilgiYorumlarRUKEN YILDIRIM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiRUKEN YILDIRIM HakkındaRUKEN YILDIRIM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıRUKEN YILDIRIM ÖzgeçmişiRUKEN YILDIRIM RandevuRUKEN YILDIRIM MuayenehaneRUKEN YILDIRIM Muayene ÜcretiRUKEN YILDIRIM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraRUKEN YILDIRIM BulGetirRUKEN YILDIRIM NeredeCep NoRUKEN YILDIRIM UzmanıRUKEN YILDIRIM Özel MuayeneRUKEN YILDIRIM NumarasıRUKEN YILDIRIM Nerede ÇalışıyorRUKEN YILDIRIM GörevliUzmanlıkAileRUKEN YILDIRIM ŞikayetRUKEN YILDIRIM ÖneriRUKEN YILDIRIM EleştiriHastalıklarıYorumlarRUKEN YILDIRIM KimdirSekreterHemşireRUKEN YILDIRIM Yeni BilgileriRUKEN YILDIRIM Hakkında BilgiCerrahHekimRUKEN YILDIRIM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikRUKEN YILDIRIM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviRUKEN YILDIRIM Doğum TarihiİrtibatRUKEN YILDIRIM Tedavi OlanlarSağlıkRUKEN YILDIRIM ÖzgeçmişRUKEN YILDIRIM BiyografiCerrahisiRUKEN YILDIRIM DoktordurRUKEN YILDIRIM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıRUKEN YILDIRIM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirRUKEN YILDIRIM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 76,189 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır