Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Rengin Güçlü Ayçiçek
RENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor RENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. RENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. RENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor RENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor RENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor RENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor RENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor RENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.RENGİN,  GÜÇLÜ,  AYÇİÇEK,   DiyarbakırRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK Muayene ÜcretiRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK Hakkında BilgiYorumlarRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK HakkındaRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK ÖzgeçmişiRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK RandevuRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK MuayenehaneRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK Muayene ÜcretiRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK BulGetirRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK NeredeCep NoRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK UzmanıRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK Özel MuayeneRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK NumarasıRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK Nerede ÇalışıyorRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK GörevliUzmanlıkAileRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK ŞikayetRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK ÖneriRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK EleştiriHastalıklarıYorumlarRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK KimdirSekreterHemşireRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK Yeni BilgileriRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK Hakkında BilgiCerrahHekimRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK Doğum TarihiİrtibatRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK Tedavi OlanlarSağlıkRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK ÖzgeçmişRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK BiyografiCerrahisiRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK DoktordurRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirRENGİN GÜÇLÜ AYÇİÇEK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,077 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır