Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Nurcan Ölmez Beyazit
NURCAN ÖLMEZ BEYAZIT (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NURCAN ÖLMEZ BEYAZIT (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. NURCAN ÖLMEZ BEYAZIT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. NURCAN ÖLMEZ BEYAZIT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NURCAN ÖLMEZ BEYAZIT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NURCAN ÖLMEZ BEYAZIT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NURCAN ÖLMEZ BEYAZIT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NURCAN ÖLMEZ BEYAZIT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NURCAN ÖLMEZ BEYAZIT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.NURCAN,  ÖLMEZ,  BEYAZIT,   DiyarbakırNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT Muayene ÜcretiNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT Hakkında BilgiYorumlarNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT HakkındaNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT ÖzgeçmişiNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT RandevuNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT MuayenehaneNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT Muayene ÜcretiNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT BulGetirNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT NeredeCep NoNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT UzmanıNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT Özel MuayeneNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT NumarasıNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT Nerede ÇalışıyorNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT GörevliUzmanlıkAileNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT ŞikayetNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT ÖneriNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT EleştiriHastalıklarıYorumlarNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT KimdirSekreterHemşireNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT Yeni BilgileriNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT Hakkında BilgiCerrahHekimNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT Doğum TarihiİrtibatNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT Tedavi OlanlarSağlıkNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT ÖzgeçmişNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT BiyografiCerrahisiNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT DoktordurNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNURCAN ÖLMEZ BEYAZIT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 56,600 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır