Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Nilüfer Matur Okur
NİLÜFER MATUR OKUR (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NİLÜFER MATUR OKUR (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. NİLÜFER MATUR OKUR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. NİLÜFER MATUR OKUR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NİLÜFER MATUR OKUR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NİLÜFER MATUR OKUR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NİLÜFER MATUR OKUR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NİLÜFER MATUR OKUR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NİLÜFER MATUR OKUR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.NİLÜFER,  MATUR,  OKUR,   DiyarbakırNİLÜFER MATUR OKUR Muayene ÜcretiNİLÜFER MATUR OKUR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNİLÜFER MATUR OKUR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNİLÜFER MATUR OKUR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNİLÜFER MATUR OKUR Hakkında BilgiYorumlarNİLÜFER MATUR OKUR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNİLÜFER MATUR OKUR HakkındaNİLÜFER MATUR OKUR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNİLÜFER MATUR OKUR ÖzgeçmişiNİLÜFER MATUR OKUR RandevuNİLÜFER MATUR OKUR MuayenehaneNİLÜFER MATUR OKUR Muayene ÜcretiNİLÜFER MATUR OKUR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNİLÜFER MATUR OKUR BulGetirNİLÜFER MATUR OKUR NeredeCep NoNİLÜFER MATUR OKUR UzmanıNİLÜFER MATUR OKUR Özel MuayeneNİLÜFER MATUR OKUR NumarasıNİLÜFER MATUR OKUR Nerede ÇalışıyorNİLÜFER MATUR OKUR GörevliUzmanlıkAileNİLÜFER MATUR OKUR ŞikayetNİLÜFER MATUR OKUR ÖneriNİLÜFER MATUR OKUR EleştiriHastalıklarıYorumlarNİLÜFER MATUR OKUR KimdirSekreterHemşireNİLÜFER MATUR OKUR Yeni BilgileriNİLÜFER MATUR OKUR Hakkında BilgiCerrahHekimNİLÜFER MATUR OKUR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNİLÜFER MATUR OKUR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNİLÜFER MATUR OKUR Doğum TarihiİrtibatNİLÜFER MATUR OKUR Tedavi OlanlarSağlıkNİLÜFER MATUR OKUR ÖzgeçmişNİLÜFER MATUR OKUR BiyografiCerrahisiNİLÜFER MATUR OKUR DoktordurNİLÜFER MATUR OKUR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNİLÜFER MATUR OKUR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNİLÜFER MATUR OKUR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,470 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır