Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mehmet Misbah Ekinci
MEHMET MİSBAH EKİNCİ (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET MİSBAH EKİNCİ (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MEHMET MİSBAH EKİNCİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MEHMET MİSBAH EKİNCİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET MİSBAH EKİNCİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET MİSBAH EKİNCİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET MİSBAH EKİNCİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET MİSBAH EKİNCİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET MİSBAH EKİNCİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MEHMET,  MİSBAH,  EKİNCİ,   DiyarbakırMEHMET MİSBAH EKİNCİ Muayene ÜcretiMEHMET MİSBAH EKİNCİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET MİSBAH EKİNCİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET MİSBAH EKİNCİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET MİSBAH EKİNCİ Hakkında BilgiYorumlarMEHMET MİSBAH EKİNCİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET MİSBAH EKİNCİ HakkındaMEHMET MİSBAH EKİNCİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET MİSBAH EKİNCİ ÖzgeçmişiMEHMET MİSBAH EKİNCİ RandevuMEHMET MİSBAH EKİNCİ MuayenehaneMEHMET MİSBAH EKİNCİ Muayene ÜcretiMEHMET MİSBAH EKİNCİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET MİSBAH EKİNCİ BulGetirMEHMET MİSBAH EKİNCİ NeredeCep NoMEHMET MİSBAH EKİNCİ UzmanıMEHMET MİSBAH EKİNCİ Özel MuayeneMEHMET MİSBAH EKİNCİ NumarasıMEHMET MİSBAH EKİNCİ Nerede ÇalışıyorMEHMET MİSBAH EKİNCİ GörevliUzmanlıkAileMEHMET MİSBAH EKİNCİ ŞikayetMEHMET MİSBAH EKİNCİ ÖneriMEHMET MİSBAH EKİNCİ EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET MİSBAH EKİNCİ KimdirSekreterHemşireMEHMET MİSBAH EKİNCİ Yeni BilgileriMEHMET MİSBAH EKİNCİ Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET MİSBAH EKİNCİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET MİSBAH EKİNCİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET MİSBAH EKİNCİ Doğum TarihiİrtibatMEHMET MİSBAH EKİNCİ Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET MİSBAH EKİNCİ ÖzgeçmişMEHMET MİSBAH EKİNCİ BiyografiCerrahisiMEHMET MİSBAH EKİNCİ DoktordurMEHMET MİSBAH EKİNCİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET MİSBAH EKİNCİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET MİSBAH EKİNCİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 47,379 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır