Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Kahraman Öncel
KAHRAMAN ÖNCEL (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KAHRAMAN ÖNCEL (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. KAHRAMAN ÖNCEL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. KAHRAMAN ÖNCEL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KAHRAMAN ÖNCEL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KAHRAMAN ÖNCEL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KAHRAMAN ÖNCEL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KAHRAMAN ÖNCEL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KAHRAMAN ÖNCEL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.KAHRAMAN,  ÖNCEL,   DiyarbakırKAHRAMAN ÖNCEL Muayene ÜcretiKAHRAMAN ÖNCEL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKAHRAMAN ÖNCEL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKAHRAMAN ÖNCEL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKAHRAMAN ÖNCEL Hakkında BilgiYorumlarKAHRAMAN ÖNCEL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKAHRAMAN ÖNCEL HakkındaKAHRAMAN ÖNCEL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKAHRAMAN ÖNCEL ÖzgeçmişiKAHRAMAN ÖNCEL RandevuKAHRAMAN ÖNCEL MuayenehaneKAHRAMAN ÖNCEL Muayene ÜcretiKAHRAMAN ÖNCEL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKAHRAMAN ÖNCEL BulGetirKAHRAMAN ÖNCEL NeredeCep NoKAHRAMAN ÖNCEL UzmanıKAHRAMAN ÖNCEL Özel MuayeneKAHRAMAN ÖNCEL NumarasıKAHRAMAN ÖNCEL Nerede ÇalışıyorKAHRAMAN ÖNCEL GörevliUzmanlıkAileKAHRAMAN ÖNCEL ŞikayetKAHRAMAN ÖNCEL ÖneriKAHRAMAN ÖNCEL EleştiriHastalıklarıYorumlarKAHRAMAN ÖNCEL KimdirSekreterHemşireKAHRAMAN ÖNCEL Yeni BilgileriKAHRAMAN ÖNCEL Hakkında BilgiCerrahHekimKAHRAMAN ÖNCEL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKAHRAMAN ÖNCEL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKAHRAMAN ÖNCEL Doğum TarihiİrtibatKAHRAMAN ÖNCEL Tedavi OlanlarSağlıkKAHRAMAN ÖNCEL ÖzgeçmişKAHRAMAN ÖNCEL BiyografiCerrahisiKAHRAMAN ÖNCEL DoktordurKAHRAMAN ÖNCEL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKAHRAMAN ÖNCEL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKAHRAMAN ÖNCEL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 65,108 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır