Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Heybet Tüzün
HEYBET TÜZÜN (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HEYBET TÜZÜN (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. HEYBET TÜZÜN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. HEYBET TÜZÜN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HEYBET TÜZÜN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HEYBET TÜZÜN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HEYBET TÜZÜN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HEYBET TÜZÜN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HEYBET TÜZÜN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.HEYBET,  TÜZÜN,   DiyarbakırHEYBET TÜZÜN Muayene ÜcretiHEYBET TÜZÜN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHEYBET TÜZÜN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHEYBET TÜZÜN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHEYBET TÜZÜN Hakkında BilgiYorumlarHEYBET TÜZÜN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHEYBET TÜZÜN HakkındaHEYBET TÜZÜN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHEYBET TÜZÜN ÖzgeçmişiHEYBET TÜZÜN RandevuHEYBET TÜZÜN MuayenehaneHEYBET TÜZÜN Muayene ÜcretiHEYBET TÜZÜN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHEYBET TÜZÜN BulGetirHEYBET TÜZÜN NeredeCep NoHEYBET TÜZÜN UzmanıHEYBET TÜZÜN Özel MuayeneHEYBET TÜZÜN NumarasıHEYBET TÜZÜN Nerede ÇalışıyorHEYBET TÜZÜN GörevliUzmanlıkAileHEYBET TÜZÜN ŞikayetHEYBET TÜZÜN ÖneriHEYBET TÜZÜN EleştiriHastalıklarıYorumlarHEYBET TÜZÜN KimdirSekreterHemşireHEYBET TÜZÜN Yeni BilgileriHEYBET TÜZÜN Hakkında BilgiCerrahHekimHEYBET TÜZÜN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHEYBET TÜZÜN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHEYBET TÜZÜN Doğum TarihiİrtibatHEYBET TÜZÜN Tedavi OlanlarSağlıkHEYBET TÜZÜN ÖzgeçmişHEYBET TÜZÜN BiyografiCerrahisiHEYBET TÜZÜN DoktordurHEYBET TÜZÜN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHEYBET TÜZÜN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHEYBET TÜZÜN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 58,651 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır