Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Handan Bayhan
HANDAN BAYHAN (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HANDAN BAYHAN (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. HANDAN BAYHAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. HANDAN BAYHAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HANDAN BAYHAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HANDAN BAYHAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HANDAN BAYHAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HANDAN BAYHAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HANDAN BAYHAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.HANDAN,  BAYHAN,   DiyarbakırHANDAN BAYHAN Muayene ÜcretiHANDAN BAYHAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHANDAN BAYHAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHANDAN BAYHAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHANDAN BAYHAN Hakkında BilgiYorumlarHANDAN BAYHAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHANDAN BAYHAN HakkındaHANDAN BAYHAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHANDAN BAYHAN ÖzgeçmişiHANDAN BAYHAN RandevuHANDAN BAYHAN MuayenehaneHANDAN BAYHAN Muayene ÜcretiHANDAN BAYHAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHANDAN BAYHAN BulGetirHANDAN BAYHAN NeredeCep NoHANDAN BAYHAN UzmanıHANDAN BAYHAN Özel MuayeneHANDAN BAYHAN NumarasıHANDAN BAYHAN Nerede ÇalışıyorHANDAN BAYHAN GörevliUzmanlıkAileHANDAN BAYHAN ŞikayetHANDAN BAYHAN ÖneriHANDAN BAYHAN EleştiriHastalıklarıYorumlarHANDAN BAYHAN KimdirSekreterHemşireHANDAN BAYHAN Yeni BilgileriHANDAN BAYHAN Hakkında BilgiCerrahHekimHANDAN BAYHAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHANDAN BAYHAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHANDAN BAYHAN Doğum TarihiİrtibatHANDAN BAYHAN Tedavi OlanlarSağlıkHANDAN BAYHAN ÖzgeçmişHANDAN BAYHAN BiyografiCerrahisiHANDAN BAYHAN DoktordurHANDAN BAYHAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHANDAN BAYHAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHANDAN BAYHAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,928 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır