Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Fesih Aktar
FESİH AKTAR (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FESİH AKTAR (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. FESİH AKTAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. FESİH AKTAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FESİH AKTAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FESİH AKTAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FESİH AKTAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FESİH AKTAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FESİH AKTAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.FESİH,  AKTAR,   DiyarbakırFESİH AKTAR Muayene ÜcretiFESİH AKTAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFESİH AKTAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFESİH AKTAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFESİH AKTAR Hakkında BilgiYorumlarFESİH AKTAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFESİH AKTAR HakkındaFESİH AKTAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFESİH AKTAR ÖzgeçmişiFESİH AKTAR RandevuFESİH AKTAR MuayenehaneFESİH AKTAR Muayene ÜcretiFESİH AKTAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFESİH AKTAR BulGetirFESİH AKTAR NeredeCep NoFESİH AKTAR UzmanıFESİH AKTAR Özel MuayeneFESİH AKTAR NumarasıFESİH AKTAR Nerede ÇalışıyorFESİH AKTAR GörevliUzmanlıkAileFESİH AKTAR ŞikayetFESİH AKTAR ÖneriFESİH AKTAR EleştiriHastalıklarıYorumlarFESİH AKTAR KimdirSekreterHemşireFESİH AKTAR Yeni BilgileriFESİH AKTAR Hakkında BilgiCerrahHekimFESİH AKTAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFESİH AKTAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFESİH AKTAR Doğum TarihiİrtibatFESİH AKTAR Tedavi OlanlarSağlıkFESİH AKTAR ÖzgeçmişFESİH AKTAR BiyografiCerrahisiFESİH AKTAR DoktordurFESİH AKTAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFESİH AKTAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFESİH AKTAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,052 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır