Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Emin Efe Sözen
EMİN EFE SÖZEN (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EMİN EFE SÖZEN (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. EMİN EFE SÖZEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. EMİN EFE SÖZEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EMİN EFE SÖZEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EMİN EFE SÖZEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EMİN EFE SÖZEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EMİN EFE SÖZEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EMİN EFE SÖZEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.EMİN,  EFE,  SÖZEN,   DiyarbakırEMİN EFE SÖZEN Muayene ÜcretiEMİN EFE SÖZEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEMİN EFE SÖZEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEMİN EFE SÖZEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEMİN EFE SÖZEN Hakkında BilgiYorumlarEMİN EFE SÖZEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEMİN EFE SÖZEN HakkındaEMİN EFE SÖZEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEMİN EFE SÖZEN ÖzgeçmişiEMİN EFE SÖZEN RandevuEMİN EFE SÖZEN MuayenehaneEMİN EFE SÖZEN Muayene ÜcretiEMİN EFE SÖZEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEMİN EFE SÖZEN BulGetirEMİN EFE SÖZEN NeredeCep NoEMİN EFE SÖZEN UzmanıEMİN EFE SÖZEN Özel MuayeneEMİN EFE SÖZEN NumarasıEMİN EFE SÖZEN Nerede ÇalışıyorEMİN EFE SÖZEN GörevliUzmanlıkAileEMİN EFE SÖZEN ŞikayetEMİN EFE SÖZEN ÖneriEMİN EFE SÖZEN EleştiriHastalıklarıYorumlarEMİN EFE SÖZEN KimdirSekreterHemşireEMİN EFE SÖZEN Yeni BilgileriEMİN EFE SÖZEN Hakkında BilgiCerrahHekimEMİN EFE SÖZEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEMİN EFE SÖZEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEMİN EFE SÖZEN Doğum TarihiİrtibatEMİN EFE SÖZEN Tedavi OlanlarSağlıkEMİN EFE SÖZEN ÖzgeçmişEMİN EFE SÖZEN BiyografiCerrahisiEMİN EFE SÖZEN DoktordurEMİN EFE SÖZEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEMİN EFE SÖZEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEMİN EFE SÖZEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 109,872 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır