Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Dursun Eryilmaz
DURSUN ERYILMAZ (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DURSUN ERYILMAZ (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. DURSUN ERYILMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. DURSUN ERYILMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DURSUN ERYILMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DURSUN ERYILMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DURSUN ERYILMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DURSUN ERYILMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DURSUN ERYILMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.DURSUN,  ERYILMAZ,   DiyarbakırDURSUN ERYILMAZ Muayene ÜcretiDURSUN ERYILMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDURSUN ERYILMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDURSUN ERYILMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDURSUN ERYILMAZ Hakkında BilgiYorumlarDURSUN ERYILMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDURSUN ERYILMAZ HakkındaDURSUN ERYILMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDURSUN ERYILMAZ ÖzgeçmişiDURSUN ERYILMAZ RandevuDURSUN ERYILMAZ MuayenehaneDURSUN ERYILMAZ Muayene ÜcretiDURSUN ERYILMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDURSUN ERYILMAZ BulGetirDURSUN ERYILMAZ NeredeCep NoDURSUN ERYILMAZ UzmanıDURSUN ERYILMAZ Özel MuayeneDURSUN ERYILMAZ NumarasıDURSUN ERYILMAZ Nerede ÇalışıyorDURSUN ERYILMAZ GörevliUzmanlıkAileDURSUN ERYILMAZ ŞikayetDURSUN ERYILMAZ ÖneriDURSUN ERYILMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarDURSUN ERYILMAZ KimdirSekreterHemşireDURSUN ERYILMAZ Yeni BilgileriDURSUN ERYILMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimDURSUN ERYILMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDURSUN ERYILMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDURSUN ERYILMAZ Doğum TarihiİrtibatDURSUN ERYILMAZ Tedavi OlanlarSağlıkDURSUN ERYILMAZ ÖzgeçmişDURSUN ERYILMAZ BiyografiCerrahisiDURSUN ERYILMAZ DoktordurDURSUN ERYILMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDURSUN ERYILMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDURSUN ERYILMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,526 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır