Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Bernan Yokuş Em
BERNAN YOKUŞ EM (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BERNAN YOKUŞ EM (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. BERNAN YOKUŞ EM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. BERNAN YOKUŞ EM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BERNAN YOKUŞ EM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BERNAN YOKUŞ EM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BERNAN YOKUŞ EM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BERNAN YOKUŞ EM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BERNAN YOKUŞ EM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.BERNAN,  YOKUŞ,  EM,   DiyarbakırBERNAN YOKUŞ EM Muayene ÜcretiBERNAN YOKUŞ EM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBERNAN YOKUŞ EM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBERNAN YOKUŞ EM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBERNAN YOKUŞ EM Hakkında BilgiYorumlarBERNAN YOKUŞ EM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBERNAN YOKUŞ EM HakkındaBERNAN YOKUŞ EM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBERNAN YOKUŞ EM ÖzgeçmişiBERNAN YOKUŞ EM RandevuBERNAN YOKUŞ EM MuayenehaneBERNAN YOKUŞ EM Muayene ÜcretiBERNAN YOKUŞ EM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBERNAN YOKUŞ EM BulGetirBERNAN YOKUŞ EM NeredeCep NoBERNAN YOKUŞ EM UzmanıBERNAN YOKUŞ EM Özel MuayeneBERNAN YOKUŞ EM NumarasıBERNAN YOKUŞ EM Nerede ÇalışıyorBERNAN YOKUŞ EM GörevliUzmanlıkAileBERNAN YOKUŞ EM ŞikayetBERNAN YOKUŞ EM ÖneriBERNAN YOKUŞ EM EleştiriHastalıklarıYorumlarBERNAN YOKUŞ EM KimdirSekreterHemşireBERNAN YOKUŞ EM Yeni BilgileriBERNAN YOKUŞ EM Hakkında BilgiCerrahHekimBERNAN YOKUŞ EM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBERNAN YOKUŞ EM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBERNAN YOKUŞ EM Doğum TarihiİrtibatBERNAN YOKUŞ EM Tedavi OlanlarSağlıkBERNAN YOKUŞ EM ÖzgeçmişBERNAN YOKUŞ EM BiyografiCerrahisiBERNAN YOKUŞ EM DoktordurBERNAN YOKUŞ EM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBERNAN YOKUŞ EM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBERNAN YOKUŞ EM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 54,970 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır