Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Abdülmelik Doğan
ABDÜLMELİK DOĞAN (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ABDÜLMELİK DOĞAN (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ABDÜLMELİK DOĞAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ABDÜLMELİK DOĞAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ABDÜLMELİK DOĞAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ABDÜLMELİK DOĞAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ABDÜLMELİK DOĞAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ABDÜLMELİK DOĞAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ABDÜLMELİK DOĞAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ABDÜLMELİK,  DOĞAN,   DiyarbakırABDÜLMELİK DOĞAN Muayene ÜcretiABDÜLMELİK DOĞAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerABDÜLMELİK DOĞAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriABDÜLMELİK DOĞAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarABDÜLMELİK DOĞAN Hakkında BilgiYorumlarABDÜLMELİK DOĞAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiABDÜLMELİK DOĞAN HakkındaABDÜLMELİK DOĞAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıABDÜLMELİK DOĞAN ÖzgeçmişiABDÜLMELİK DOĞAN RandevuABDÜLMELİK DOĞAN MuayenehaneABDÜLMELİK DOĞAN Muayene ÜcretiABDÜLMELİK DOĞAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraABDÜLMELİK DOĞAN BulGetirABDÜLMELİK DOĞAN NeredeCep NoABDÜLMELİK DOĞAN UzmanıABDÜLMELİK DOĞAN Özel MuayeneABDÜLMELİK DOĞAN NumarasıABDÜLMELİK DOĞAN Nerede ÇalışıyorABDÜLMELİK DOĞAN GörevliUzmanlıkAileABDÜLMELİK DOĞAN ŞikayetABDÜLMELİK DOĞAN ÖneriABDÜLMELİK DOĞAN EleştiriHastalıklarıYorumlarABDÜLMELİK DOĞAN KimdirSekreterHemşireABDÜLMELİK DOĞAN Yeni BilgileriABDÜLMELİK DOĞAN Hakkında BilgiCerrahHekimABDÜLMELİK DOĞAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikABDÜLMELİK DOĞAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviABDÜLMELİK DOĞAN Doğum TarihiİrtibatABDÜLMELİK DOĞAN Tedavi OlanlarSağlıkABDÜLMELİK DOĞAN ÖzgeçmişABDÜLMELİK DOĞAN BiyografiCerrahisiABDÜLMELİK DOĞAN DoktordurABDÜLMELİK DOĞAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıABDÜLMELİK DOĞAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirABDÜLMELİK DOĞAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,474 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır