Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Mehmet Ali Taş
MEHMET ALİ TAŞ (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET ALİ TAŞ (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. MEHMET ALİ TAŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. MEHMET ALİ TAŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET ALİ TAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET ALİ TAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET ALİ TAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET ALİ TAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET ALİ TAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.MEHMET,  ALİ,  TAŞ,   DiyarbakırMEHMET ALİ TAŞ Muayene ÜcretiMEHMET ALİ TAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET ALİ TAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET ALİ TAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET ALİ TAŞ Hakkında BilgiYorumlarMEHMET ALİ TAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET ALİ TAŞ HakkındaMEHMET ALİ TAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET ALİ TAŞ ÖzgeçmişiMEHMET ALİ TAŞ RandevuMEHMET ALİ TAŞ MuayenehaneMEHMET ALİ TAŞ Muayene ÜcretiMEHMET ALİ TAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET ALİ TAŞ BulGetirMEHMET ALİ TAŞ NeredeCep NoMEHMET ALİ TAŞ UzmanıMEHMET ALİ TAŞ Özel MuayeneMEHMET ALİ TAŞ NumarasıMEHMET ALİ TAŞ Nerede ÇalışıyorMEHMET ALİ TAŞ GörevliUzmanlıkAileMEHMET ALİ TAŞ ŞikayetMEHMET ALİ TAŞ ÖneriMEHMET ALİ TAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET ALİ TAŞ KimdirSekreterHemşireMEHMET ALİ TAŞ Yeni BilgileriMEHMET ALİ TAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET ALİ TAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET ALİ TAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET ALİ TAŞ Doğum TarihiİrtibatMEHMET ALİ TAŞ Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET ALİ TAŞ ÖzgeçmişMEHMET ALİ TAŞ BiyografiCerrahisiMEHMET ALİ TAŞ DoktordurMEHMET ALİ TAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET ALİ TAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET ALİ TAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,111 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır