Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Kenan Haspolat
KENAN HASPOLAT (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KENAN HASPOLAT (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. KENAN HASPOLAT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. KENAN HASPOLAT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KENAN HASPOLAT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KENAN HASPOLAT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KENAN HASPOLAT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KENAN HASPOLAT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KENAN HASPOLAT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.KENAN,  HASPOLAT,   DiyarbakırKENAN HASPOLAT Muayene ÜcretiKENAN HASPOLAT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKENAN HASPOLAT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKENAN HASPOLAT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKENAN HASPOLAT Hakkında BilgiYorumlarKENAN HASPOLAT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKENAN HASPOLAT HakkındaKENAN HASPOLAT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKENAN HASPOLAT ÖzgeçmişiKENAN HASPOLAT RandevuKENAN HASPOLAT MuayenehaneKENAN HASPOLAT Muayene ÜcretiKENAN HASPOLAT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKENAN HASPOLAT BulGetirKENAN HASPOLAT NeredeCep NoKENAN HASPOLAT UzmanıKENAN HASPOLAT Özel MuayeneKENAN HASPOLAT NumarasıKENAN HASPOLAT Nerede ÇalışıyorKENAN HASPOLAT GörevliUzmanlıkAileKENAN HASPOLAT ŞikayetKENAN HASPOLAT ÖneriKENAN HASPOLAT EleştiriHastalıklarıYorumlarKENAN HASPOLAT KimdirSekreterHemşireKENAN HASPOLAT Yeni BilgileriKENAN HASPOLAT Hakkında BilgiCerrahHekimKENAN HASPOLAT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKENAN HASPOLAT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKENAN HASPOLAT Doğum TarihiİrtibatKENAN HASPOLAT Tedavi OlanlarSağlıkKENAN HASPOLAT ÖzgeçmişKENAN HASPOLAT BiyografiCerrahisiKENAN HASPOLAT DoktordurKENAN HASPOLAT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKENAN HASPOLAT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKENAN HASPOLAT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 58,343 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır