Doktor Bilgileri

Dr. Sibel Tanriverdi Yilmaz
SİBEL TANRIVERDİ YILMAZ (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SİBEL TANRIVERDİ YILMAZ (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SİBEL TANRIVERDİ YILMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SİBEL TANRIVERDİ YILMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SİBEL TANRIVERDİ YILMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SİBEL TANRIVERDİ YILMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SİBEL TANRIVERDİ YILMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SİBEL TANRIVERDİ YILMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SİBEL TANRIVERDİ YILMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SİBEL,  TANRIVERDİ,  YILMAZ,   DiyarbakırSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ Muayene ÜcretiSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ Hakkında BilgiYorumlarSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ HakkındaSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ ÖzgeçmişiSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ RandevuSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ MuayenehaneSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ Muayene ÜcretiSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ BulGetirSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ NeredeCep NoSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ UzmanıSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ Özel MuayeneSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ NumarasıSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ Nerede ÇalışıyorSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ GörevliUzmanlıkAileSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ ŞikayetSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ ÖneriSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ KimdirSekreterHemşireSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ Yeni BilgileriSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ Doğum TarihiİrtibatSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ Tedavi OlanlarSağlıkSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ ÖzgeçmişSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ BiyografiCerrahisiSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ DoktordurSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSİBEL TANRIVERDİ YILMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,592 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır