Doktor Bilgileri

Dr. Meral Yildiz
MERAL YILDIZ (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MERAL YILDIZ (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MERAL YILDIZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MERAL YILDIZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MERAL YILDIZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MERAL YILDIZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MERAL YILDIZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MERAL YILDIZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MERAL YILDIZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MERAL,  YILDIZ,   DiyarbakırMERAL YILDIZ Muayene ÜcretiMERAL YILDIZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMERAL YILDIZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMERAL YILDIZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMERAL YILDIZ Hakkında BilgiYorumlarMERAL YILDIZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMERAL YILDIZ HakkındaMERAL YILDIZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMERAL YILDIZ ÖzgeçmişiMERAL YILDIZ RandevuMERAL YILDIZ MuayenehaneMERAL YILDIZ Muayene ÜcretiMERAL YILDIZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMERAL YILDIZ BulGetirMERAL YILDIZ NeredeCep NoMERAL YILDIZ UzmanıMERAL YILDIZ Özel MuayeneMERAL YILDIZ NumarasıMERAL YILDIZ Nerede ÇalışıyorMERAL YILDIZ GörevliUzmanlıkAileMERAL YILDIZ ŞikayetMERAL YILDIZ ÖneriMERAL YILDIZ EleştiriHastalıklarıYorumlarMERAL YILDIZ KimdirSekreterHemşireMERAL YILDIZ Yeni BilgileriMERAL YILDIZ Hakkında BilgiCerrahHekimMERAL YILDIZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMERAL YILDIZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMERAL YILDIZ Doğum TarihiİrtibatMERAL YILDIZ Tedavi OlanlarSağlıkMERAL YILDIZ ÖzgeçmişMERAL YILDIZ BiyografiCerrahisiMERAL YILDIZ DoktordurMERAL YILDIZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMERAL YILDIZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMERAL YILDIZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,327 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır