Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Emin Günel
MEHMET EMİN GÜNEL (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET EMİN GÜNEL (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MEHMET EMİN GÜNEL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MEHMET EMİN GÜNEL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET EMİN GÜNEL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET EMİN GÜNEL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET EMİN GÜNEL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET EMİN GÜNEL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET EMİN GÜNEL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MEHMET,  EMİN,  GÜNEL,   DiyarbakırMEHMET EMİN GÜNEL Muayene ÜcretiMEHMET EMİN GÜNEL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET EMİN GÜNEL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET EMİN GÜNEL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET EMİN GÜNEL Hakkında BilgiYorumlarMEHMET EMİN GÜNEL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET EMİN GÜNEL HakkındaMEHMET EMİN GÜNEL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET EMİN GÜNEL ÖzgeçmişiMEHMET EMİN GÜNEL RandevuMEHMET EMİN GÜNEL MuayenehaneMEHMET EMİN GÜNEL Muayene ÜcretiMEHMET EMİN GÜNEL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET EMİN GÜNEL BulGetirMEHMET EMİN GÜNEL NeredeCep NoMEHMET EMİN GÜNEL UzmanıMEHMET EMİN GÜNEL Özel MuayeneMEHMET EMİN GÜNEL NumarasıMEHMET EMİN GÜNEL Nerede ÇalışıyorMEHMET EMİN GÜNEL GörevliUzmanlıkAileMEHMET EMİN GÜNEL ŞikayetMEHMET EMİN GÜNEL ÖneriMEHMET EMİN GÜNEL EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET EMİN GÜNEL KimdirSekreterHemşireMEHMET EMİN GÜNEL Yeni BilgileriMEHMET EMİN GÜNEL Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET EMİN GÜNEL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET EMİN GÜNEL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET EMİN GÜNEL Doğum TarihiİrtibatMEHMET EMİN GÜNEL Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET EMİN GÜNEL ÖzgeçmişMEHMET EMİN GÜNEL BiyografiCerrahisiMEHMET EMİN GÜNEL DoktordurMEHMET EMİN GÜNEL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET EMİN GÜNEL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET EMİN GÜNEL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,773 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır