Doktor Bilgileri

Dr. Keziban İssi
KEZİBAN ISSI (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KEZİBAN ISSI (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. KEZİBAN ISSI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. KEZİBAN ISSI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KEZİBAN ISSI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KEZİBAN ISSI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KEZİBAN ISSI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KEZİBAN ISSI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KEZİBAN ISSI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.KEZİBAN,  ISSI,   DiyarbakırKEZİBAN ISSI Muayene ÜcretiKEZİBAN ISSI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKEZİBAN ISSI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKEZİBAN ISSI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKEZİBAN ISSI Hakkında BilgiYorumlarKEZİBAN ISSI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKEZİBAN ISSI HakkındaKEZİBAN ISSI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKEZİBAN ISSI ÖzgeçmişiKEZİBAN ISSI RandevuKEZİBAN ISSI MuayenehaneKEZİBAN ISSI Muayene ÜcretiKEZİBAN ISSI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKEZİBAN ISSI BulGetirKEZİBAN ISSI NeredeCep NoKEZİBAN ISSI UzmanıKEZİBAN ISSI Özel MuayeneKEZİBAN ISSI NumarasıKEZİBAN ISSI Nerede ÇalışıyorKEZİBAN ISSI GörevliUzmanlıkAileKEZİBAN ISSI ŞikayetKEZİBAN ISSI ÖneriKEZİBAN ISSI EleştiriHastalıklarıYorumlarKEZİBAN ISSI KimdirSekreterHemşireKEZİBAN ISSI Yeni BilgileriKEZİBAN ISSI Hakkında BilgiCerrahHekimKEZİBAN ISSI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKEZİBAN ISSI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKEZİBAN ISSI Doğum TarihiİrtibatKEZİBAN ISSI Tedavi OlanlarSağlıkKEZİBAN ISSI ÖzgeçmişKEZİBAN ISSI BiyografiCerrahisiKEZİBAN ISSI DoktordurKEZİBAN ISSI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKEZİBAN ISSI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKEZİBAN ISSI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,660 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır