Doktor Bilgileri

Dr. Seyithan Yalinkiliç
SEYİTHAN YALINKILIÇ (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEYİTHAN YALINKILIÇ (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SEYİTHAN YALINKILIÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SEYİTHAN YALINKILIÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEYİTHAN YALINKILIÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEYİTHAN YALINKILIÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEYİTHAN YALINKILIÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEYİTHAN YALINKILIÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEYİTHAN YALINKILIÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SEYİTHAN,  YALINKILIÇ,   DiyarbakırSEYİTHAN YALINKILIÇ Muayene ÜcretiSEYİTHAN YALINKILIÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEYİTHAN YALINKILIÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEYİTHAN YALINKILIÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEYİTHAN YALINKILIÇ Hakkında BilgiYorumlarSEYİTHAN YALINKILIÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEYİTHAN YALINKILIÇ HakkındaSEYİTHAN YALINKILIÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEYİTHAN YALINKILIÇ ÖzgeçmişiSEYİTHAN YALINKILIÇ RandevuSEYİTHAN YALINKILIÇ MuayenehaneSEYİTHAN YALINKILIÇ Muayene ÜcretiSEYİTHAN YALINKILIÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEYİTHAN YALINKILIÇ BulGetirSEYİTHAN YALINKILIÇ NeredeCep NoSEYİTHAN YALINKILIÇ UzmanıSEYİTHAN YALINKILIÇ Özel MuayeneSEYİTHAN YALINKILIÇ NumarasıSEYİTHAN YALINKILIÇ Nerede ÇalışıyorSEYİTHAN YALINKILIÇ GörevliUzmanlıkAileSEYİTHAN YALINKILIÇ ŞikayetSEYİTHAN YALINKILIÇ ÖneriSEYİTHAN YALINKILIÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarSEYİTHAN YALINKILIÇ KimdirSekreterHemşireSEYİTHAN YALINKILIÇ Yeni BilgileriSEYİTHAN YALINKILIÇ Hakkında BilgiCerrahHekimSEYİTHAN YALINKILIÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEYİTHAN YALINKILIÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEYİTHAN YALINKILIÇ Doğum TarihiİrtibatSEYİTHAN YALINKILIÇ Tedavi OlanlarSağlıkSEYİTHAN YALINKILIÇ ÖzgeçmişSEYİTHAN YALINKILIÇ BiyografiCerrahisiSEYİTHAN YALINKILIÇ DoktordurSEYİTHAN YALINKILIÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEYİTHAN YALINKILIÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEYİTHAN YALINKILIÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 54,073 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır