Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Nur Talay
MEHMET NUR TALAY (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET NUR TALAY (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MEHMET NUR TALAY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MEHMET NUR TALAY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET NUR TALAY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET NUR TALAY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET NUR TALAY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET NUR TALAY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET NUR TALAY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MEHMET,  NUR,  TALAY,   DiyarbakırMEHMET NUR TALAY Muayene ÜcretiMEHMET NUR TALAY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET NUR TALAY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET NUR TALAY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET NUR TALAY Hakkında BilgiYorumlarMEHMET NUR TALAY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET NUR TALAY HakkındaMEHMET NUR TALAY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET NUR TALAY ÖzgeçmişiMEHMET NUR TALAY RandevuMEHMET NUR TALAY MuayenehaneMEHMET NUR TALAY Muayene ÜcretiMEHMET NUR TALAY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET NUR TALAY BulGetirMEHMET NUR TALAY NeredeCep NoMEHMET NUR TALAY UzmanıMEHMET NUR TALAY Özel MuayeneMEHMET NUR TALAY NumarasıMEHMET NUR TALAY Nerede ÇalışıyorMEHMET NUR TALAY GörevliUzmanlıkAileMEHMET NUR TALAY ŞikayetMEHMET NUR TALAY ÖneriMEHMET NUR TALAY EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET NUR TALAY KimdirSekreterHemşireMEHMET NUR TALAY Yeni BilgileriMEHMET NUR TALAY Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET NUR TALAY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET NUR TALAY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET NUR TALAY Doğum TarihiİrtibatMEHMET NUR TALAY Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET NUR TALAY ÖzgeçmişMEHMET NUR TALAY BiyografiCerrahisiMEHMET NUR TALAY DoktordurMEHMET NUR TALAY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET NUR TALAY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET NUR TALAY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39,189 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır