Doktor Bilgileri

Dr. Kamil Yilmaz
KAMİL YILMAZ (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KAMİL YILMAZ (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. KAMİL YILMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. KAMİL YILMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KAMİL YILMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KAMİL YILMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KAMİL YILMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KAMİL YILMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KAMİL YILMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.KAMİL,  YILMAZ,   DiyarbakırKAMİL YILMAZ Muayene ÜcretiKAMİL YILMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKAMİL YILMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKAMİL YILMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKAMİL YILMAZ Hakkında BilgiYorumlarKAMİL YILMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKAMİL YILMAZ HakkındaKAMİL YILMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKAMİL YILMAZ ÖzgeçmişiKAMİL YILMAZ RandevuKAMİL YILMAZ MuayenehaneKAMİL YILMAZ Muayene ÜcretiKAMİL YILMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKAMİL YILMAZ BulGetirKAMİL YILMAZ NeredeCep NoKAMİL YILMAZ UzmanıKAMİL YILMAZ Özel MuayeneKAMİL YILMAZ NumarasıKAMİL YILMAZ Nerede ÇalışıyorKAMİL YILMAZ GörevliUzmanlıkAileKAMİL YILMAZ ŞikayetKAMİL YILMAZ ÖneriKAMİL YILMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarKAMİL YILMAZ KimdirSekreterHemşireKAMİL YILMAZ Yeni BilgileriKAMİL YILMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimKAMİL YILMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKAMİL YILMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKAMİL YILMAZ Doğum TarihiİrtibatKAMİL YILMAZ Tedavi OlanlarSağlıkKAMİL YILMAZ ÖzgeçmişKAMİL YILMAZ BiyografiCerrahisiKAMİL YILMAZ DoktordurKAMİL YILMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKAMİL YILMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKAMİL YILMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 49,121 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır