Doktor Bilgileri

Dr. Hülya Veysiye Başçik
HÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HÜLYA,  VEYSİYE,  BAŞÇIK,   DiyarbakırHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK Muayene ÜcretiHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK Hakkında BilgiYorumlarHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK HakkındaHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK ÖzgeçmişiHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK RandevuHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK MuayenehaneHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK Muayene ÜcretiHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK BulGetirHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK NeredeCep NoHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK UzmanıHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK Özel MuayeneHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK NumarasıHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK Nerede ÇalışıyorHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK GörevliUzmanlıkAileHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK ŞikayetHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK ÖneriHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK EleştiriHastalıklarıYorumlarHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK KimdirSekreterHemşireHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK Yeni BilgileriHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK Hakkında BilgiCerrahHekimHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK Doğum TarihiİrtibatHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK Tedavi OlanlarSağlıkHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK ÖzgeçmişHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK BiyografiCerrahisiHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK DoktordurHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHÜLYA VEYSİYE BAŞÇIK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,434 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır