Doktor Bilgileri

Dr. Fatih Boğrul
FATİH BOĞRUL (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FATİH BOĞRUL (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. FATİH BOĞRUL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. FATİH BOĞRUL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FATİH BOĞRUL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FATİH BOĞRUL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FATİH BOĞRUL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FATİH BOĞRUL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FATİH BOĞRUL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.FATİH,  BOĞRUL,   DiyarbakırFATİH BOĞRUL Muayene ÜcretiFATİH BOĞRUL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFATİH BOĞRUL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFATİH BOĞRUL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFATİH BOĞRUL Hakkında BilgiYorumlarFATİH BOĞRUL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFATİH BOĞRUL HakkındaFATİH BOĞRUL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFATİH BOĞRUL ÖzgeçmişiFATİH BOĞRUL RandevuFATİH BOĞRUL MuayenehaneFATİH BOĞRUL Muayene ÜcretiFATİH BOĞRUL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFATİH BOĞRUL BulGetirFATİH BOĞRUL NeredeCep NoFATİH BOĞRUL UzmanıFATİH BOĞRUL Özel MuayeneFATİH BOĞRUL NumarasıFATİH BOĞRUL Nerede ÇalışıyorFATİH BOĞRUL GörevliUzmanlıkAileFATİH BOĞRUL ŞikayetFATİH BOĞRUL ÖneriFATİH BOĞRUL EleştiriHastalıklarıYorumlarFATİH BOĞRUL KimdirSekreterHemşireFATİH BOĞRUL Yeni BilgileriFATİH BOĞRUL Hakkında BilgiCerrahHekimFATİH BOĞRUL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFATİH BOĞRUL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFATİH BOĞRUL Doğum TarihiİrtibatFATİH BOĞRUL Tedavi OlanlarSağlıkFATİH BOĞRUL ÖzgeçmişFATİH BOĞRUL BiyografiCerrahisiFATİH BOĞRUL DoktordurFATİH BOĞRUL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFATİH BOĞRUL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFATİH BOĞRUL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,054 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır