Doktor Bilgileri

Dr. Çiğdem Toprak
ÇİĞDEM TOPRAK (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÇİĞDEM TOPRAK (Diyarbakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ÇİĞDEM TOPRAK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ÇİĞDEM TOPRAK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÇİĞDEM TOPRAK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÇİĞDEM TOPRAK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÇİĞDEM TOPRAK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÇİĞDEM TOPRAK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÇİĞDEM TOPRAK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ÇİĞDEM,  TOPRAK,   DiyarbakırÇİĞDEM TOPRAK Muayene ÜcretiÇİĞDEM TOPRAK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÇİĞDEM TOPRAK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÇİĞDEM TOPRAK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÇİĞDEM TOPRAK Hakkında BilgiYorumlarÇİĞDEM TOPRAK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÇİĞDEM TOPRAK HakkındaÇİĞDEM TOPRAK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÇİĞDEM TOPRAK ÖzgeçmişiÇİĞDEM TOPRAK RandevuÇİĞDEM TOPRAK MuayenehaneÇİĞDEM TOPRAK Muayene ÜcretiÇİĞDEM TOPRAK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÇİĞDEM TOPRAK BulGetirÇİĞDEM TOPRAK NeredeCep NoÇİĞDEM TOPRAK UzmanıÇİĞDEM TOPRAK Özel MuayeneÇİĞDEM TOPRAK NumarasıÇİĞDEM TOPRAK Nerede ÇalışıyorÇİĞDEM TOPRAK GörevliUzmanlıkAileÇİĞDEM TOPRAK ŞikayetÇİĞDEM TOPRAK ÖneriÇİĞDEM TOPRAK EleştiriHastalıklarıYorumlarÇİĞDEM TOPRAK KimdirSekreterHemşireÇİĞDEM TOPRAK Yeni BilgileriÇİĞDEM TOPRAK Hakkında BilgiCerrahHekimÇİĞDEM TOPRAK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÇİĞDEM TOPRAK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÇİĞDEM TOPRAK Doğum TarihiİrtibatÇİĞDEM TOPRAK Tedavi OlanlarSağlıkÇİĞDEM TOPRAK ÖzgeçmişÇİĞDEM TOPRAK BiyografiCerrahisiÇİĞDEM TOPRAK DoktordurÇİĞDEM TOPRAK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÇİĞDEM TOPRAK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÇİĞDEM TOPRAK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 46,496 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır