Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Orhan Deniz Kara
ORHAN DENİZ KARA (Diyarbakır Çocuk Nefrolojisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ORHAN DENİZ KARA (Diyarbakır Çocuk Nefrolojisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ORHAN DENİZ KARA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ORHAN DENİZ KARA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ORHAN DENİZ KARA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ORHAN DENİZ KARA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ORHAN DENİZ KARA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ORHAN DENİZ KARA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ORHAN DENİZ KARA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ORHAN,  DENİZ,  KARA,   DiyarbakırORHAN DENİZ KARA Muayene ÜcretiORHAN DENİZ KARA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerORHAN DENİZ KARA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriORHAN DENİZ KARA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarORHAN DENİZ KARA Hakkında BilgiYorumlarORHAN DENİZ KARA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiORHAN DENİZ KARA HakkındaORHAN DENİZ KARA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıORHAN DENİZ KARA ÖzgeçmişiORHAN DENİZ KARA RandevuORHAN DENİZ KARA MuayenehaneORHAN DENİZ KARA Muayene ÜcretiORHAN DENİZ KARA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraORHAN DENİZ KARA BulGetirORHAN DENİZ KARA NeredeCep NoORHAN DENİZ KARA UzmanıORHAN DENİZ KARA Özel MuayeneORHAN DENİZ KARA NumarasıORHAN DENİZ KARA Nerede ÇalışıyorORHAN DENİZ KARA GörevliUzmanlıkAileORHAN DENİZ KARA ŞikayetORHAN DENİZ KARA ÖneriORHAN DENİZ KARA EleştiriHastalıklarıYorumlarORHAN DENİZ KARA KimdirSekreterHemşireORHAN DENİZ KARA Yeni BilgileriORHAN DENİZ KARA Hakkında BilgiCerrahHekimORHAN DENİZ KARA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikORHAN DENİZ KARA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviORHAN DENİZ KARA Doğum TarihiİrtibatORHAN DENİZ KARA Tedavi OlanlarSağlıkORHAN DENİZ KARA ÖzgeçmişORHAN DENİZ KARA BiyografiCerrahisiORHAN DENİZ KARA DoktordurORHAN DENİZ KARA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıORHAN DENİZ KARA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirORHAN DENİZ KARA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukNefrolojisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 75,893 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır