Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ahmet Midhat Elmaci
AHMET MİDHAT ELMACI (Diyarbakır Çocuk Nefrolojisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET MİDHAT ELMACI (Diyarbakır Çocuk Nefrolojisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. AHMET MİDHAT ELMACI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. AHMET MİDHAT ELMACI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET MİDHAT ELMACI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHMET MİDHAT ELMACI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHMET MİDHAT ELMACI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHMET MİDHAT ELMACI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET MİDHAT ELMACI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.AHMET,  MİDHAT,  ELMACI,   DiyarbakırAHMET MİDHAT ELMACI Muayene ÜcretiAHMET MİDHAT ELMACI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHMET MİDHAT ELMACI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHMET MİDHAT ELMACI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHMET MİDHAT ELMACI Hakkında BilgiYorumlarAHMET MİDHAT ELMACI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHMET MİDHAT ELMACI HakkındaAHMET MİDHAT ELMACI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHMET MİDHAT ELMACI ÖzgeçmişiAHMET MİDHAT ELMACI RandevuAHMET MİDHAT ELMACI MuayenehaneAHMET MİDHAT ELMACI Muayene ÜcretiAHMET MİDHAT ELMACI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHMET MİDHAT ELMACI BulGetirAHMET MİDHAT ELMACI NeredeCep NoAHMET MİDHAT ELMACI UzmanıAHMET MİDHAT ELMACI Özel MuayeneAHMET MİDHAT ELMACI NumarasıAHMET MİDHAT ELMACI Nerede ÇalışıyorAHMET MİDHAT ELMACI GörevliUzmanlıkAileAHMET MİDHAT ELMACI ŞikayetAHMET MİDHAT ELMACI ÖneriAHMET MİDHAT ELMACI EleştiriHastalıklarıYorumlarAHMET MİDHAT ELMACI KimdirSekreterHemşireAHMET MİDHAT ELMACI Yeni BilgileriAHMET MİDHAT ELMACI Hakkında BilgiCerrahHekimAHMET MİDHAT ELMACI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHMET MİDHAT ELMACI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHMET MİDHAT ELMACI Doğum TarihiİrtibatAHMET MİDHAT ELMACI Tedavi OlanlarSağlıkAHMET MİDHAT ELMACI ÖzgeçmişAHMET MİDHAT ELMACI BiyografiCerrahisiAHMET MİDHAT ELMACI DoktordurAHMET MİDHAT ELMACI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHMET MİDHAT ELMACI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHMET MİDHAT ELMACI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukNefrolojisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 51,318 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır