Doktor Bilgileri

Dr. Nuh Bereketoğlu
Nuh Bereketoğlu (Diyarbakır Çocuk Kardiyolojisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Nuh Bereketoğlu (Diyarbakır Çocuk Kardiyolojisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Nuh Bereketoğlu hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Nuh Bereketoğlu iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Nuh Bereketoğlu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Nuh Bereketoğlu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Nuh Bereketoğlu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Nuh Bereketoğlu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Nuh Bereketoğlu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Nuh,  Bereketoğlu,   DiyarbakırNuh Bereketoğlu Muayene ÜcretiNuh Bereketoğlu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNuh Bereketoğlu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNuh Bereketoğlu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNuh Bereketoğlu Hakkında BilgiYorumlarNuh Bereketoğlu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNuh Bereketoğlu HakkındaNuh Bereketoğlu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNuh Bereketoğlu ÖzgeçmişiNuh Bereketoğlu RandevuNuh Bereketoğlu MuayenehaneNuh Bereketoğlu Muayene ÜcretiNuh Bereketoğlu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNuh Bereketoğlu BulGetirNuh Bereketoğlu NeredeCep NoNuh Bereketoğlu UzmanıNuh Bereketoğlu Özel MuayeneNuh Bereketoğlu NumarasıNuh Bereketoğlu Nerede ÇalışıyorNuh Bereketoğlu GörevliUzmanlıkAileNuh Bereketoğlu ŞikayetNuh Bereketoğlu ÖneriNuh Bereketoğlu EleştiriHastalıklarıYorumlarNuh Bereketoğlu KimdirSekreterHemşireNuh Bereketoğlu Yeni BilgileriNuh Bereketoğlu Hakkında BilgiCerrahHekimNuh Bereketoğlu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNuh Bereketoğlu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNuh Bereketoğlu Doğum TarihiİrtibatNuh Bereketoğlu Tedavi OlanlarSağlıkNuh Bereketoğlu ÖzgeçmişNuh Bereketoğlu BiyografiCerrahisiNuh Bereketoğlu DoktordurNuh Bereketoğlu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNuh Bereketoğlu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNuh Bereketoğlu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukKardiyolojisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,498 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır