Doktor Bilgileri

Dr. Fahri Akgül
Fahri Akgül (Diyarbakır Çocuk Kardiyolojisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Fahri Akgül (Diyarbakır Çocuk Kardiyolojisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Fahri Akgül hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Fahri Akgül iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Fahri Akgül ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Fahri Akgül ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Fahri Akgül ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Fahri Akgül ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Fahri Akgül ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Fahri,  Akgül,   DiyarbakırFahri Akgül Muayene ÜcretiFahri Akgül Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFahri Akgül Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFahri Akgül ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFahri Akgül Hakkında BilgiYorumlarFahri Akgül KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFahri Akgül HakkındaFahri Akgül Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFahri Akgül ÖzgeçmişiFahri Akgül RandevuFahri Akgül MuayenehaneFahri Akgül Muayene ÜcretiFahri Akgül ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFahri Akgül BulGetirFahri Akgül NeredeCep NoFahri Akgül UzmanıFahri Akgül Özel MuayeneFahri Akgül NumarasıFahri Akgül Nerede ÇalışıyorFahri Akgül GörevliUzmanlıkAileFahri Akgül ŞikayetFahri Akgül ÖneriFahri Akgül EleştiriHastalıklarıYorumlarFahri Akgül KimdirSekreterHemşireFahri Akgül Yeni BilgileriFahri Akgül Hakkında BilgiCerrahHekimFahri Akgül AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFahri Akgül TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFahri Akgül Doğum TarihiİrtibatFahri Akgül Tedavi OlanlarSağlıkFahri Akgül ÖzgeçmişFahri Akgül BiyografiCerrahisiFahri Akgül DoktordurFahri Akgül Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFahri Akgül TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFahri Akgül Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukKardiyolojisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,394 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır