Doktor Bilgileri

Dr. Erkan Erdur
Erkan Erdur (Diyarbakır Çocuk Kardiyolojisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Erkan Erdur (Diyarbakır Çocuk Kardiyolojisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Erkan Erdur hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Erkan Erdur iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Erkan Erdur ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Erkan Erdur ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Erkan Erdur ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Erkan Erdur ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Erkan Erdur ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Erkan,  Erdur,   DiyarbakırErkan Erdur Muayene ÜcretiErkan Erdur Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerErkan Erdur Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriErkan Erdur ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarErkan Erdur Hakkında BilgiYorumlarErkan Erdur KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiErkan Erdur HakkındaErkan Erdur Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıErkan Erdur ÖzgeçmişiErkan Erdur RandevuErkan Erdur MuayenehaneErkan Erdur Muayene ÜcretiErkan Erdur ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraErkan Erdur BulGetirErkan Erdur NeredeCep NoErkan Erdur UzmanıErkan Erdur Özel MuayeneErkan Erdur NumarasıErkan Erdur Nerede ÇalışıyorErkan Erdur GörevliUzmanlıkAileErkan Erdur ŞikayetErkan Erdur ÖneriErkan Erdur EleştiriHastalıklarıYorumlarErkan Erdur KimdirSekreterHemşireErkan Erdur Yeni BilgileriErkan Erdur Hakkında BilgiCerrahHekimErkan Erdur AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikErkan Erdur TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviErkan Erdur Doğum TarihiİrtibatErkan Erdur Tedavi OlanlarSağlıkErkan Erdur ÖzgeçmişErkan Erdur BiyografiCerrahisiErkan Erdur DoktordurErkan Erdur Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıErkan Erdur TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirErkan Erdur Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukKardiyolojisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,931 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır