Doktor Bilgileri

Dr. Bariş Güven
BARIŞ GÜVEN (Diyarbakır Çocuk Kardiyolojisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BARIŞ GÜVEN (Diyarbakır Çocuk Kardiyolojisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BARIŞ GÜVEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BARIŞ GÜVEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BARIŞ GÜVEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BARIŞ GÜVEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BARIŞ GÜVEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BARIŞ GÜVEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BARIŞ GÜVEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BARIŞ,  GÜVEN,   DiyarbakırBARIŞ GÜVEN Muayene ÜcretiBARIŞ GÜVEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBARIŞ GÜVEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBARIŞ GÜVEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBARIŞ GÜVEN Hakkında BilgiYorumlarBARIŞ GÜVEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBARIŞ GÜVEN HakkındaBARIŞ GÜVEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBARIŞ GÜVEN ÖzgeçmişiBARIŞ GÜVEN RandevuBARIŞ GÜVEN MuayenehaneBARIŞ GÜVEN Muayene ÜcretiBARIŞ GÜVEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBARIŞ GÜVEN BulGetirBARIŞ GÜVEN NeredeCep NoBARIŞ GÜVEN UzmanıBARIŞ GÜVEN Özel MuayeneBARIŞ GÜVEN NumarasıBARIŞ GÜVEN Nerede ÇalışıyorBARIŞ GÜVEN GörevliUzmanlıkAileBARIŞ GÜVEN ŞikayetBARIŞ GÜVEN ÖneriBARIŞ GÜVEN EleştiriHastalıklarıYorumlarBARIŞ GÜVEN KimdirSekreterHemşireBARIŞ GÜVEN Yeni BilgileriBARIŞ GÜVEN Hakkında BilgiCerrahHekimBARIŞ GÜVEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBARIŞ GÜVEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBARIŞ GÜVEN Doğum TarihiİrtibatBARIŞ GÜVEN Tedavi OlanlarSağlıkBARIŞ GÜVEN ÖzgeçmişBARIŞ GÜVEN BiyografiCerrahisiBARIŞ GÜVEN DoktordurBARIŞ GÜVEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBARIŞ GÜVEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBARIŞ GÜVEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukKardiyolojisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39,307 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır