Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Soner Kumtepe
SONER KUMTEPE (Diyarbakır Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SONER KUMTEPE (Diyarbakır Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SONER KUMTEPE hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SONER KUMTEPE iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SONER KUMTEPE ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SONER KUMTEPE ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SONER KUMTEPE ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SONER KUMTEPE ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SONER KUMTEPE ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SONER,  KUMTEPE,   DiyarbakırSONER KUMTEPE Muayene ÜcretiSONER KUMTEPE Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSONER KUMTEPE Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSONER KUMTEPE ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSONER KUMTEPE Hakkında BilgiYorumlarSONER KUMTEPE KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSONER KUMTEPE HakkındaSONER KUMTEPE Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSONER KUMTEPE ÖzgeçmişiSONER KUMTEPE RandevuSONER KUMTEPE MuayenehaneSONER KUMTEPE Muayene ÜcretiSONER KUMTEPE ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSONER KUMTEPE BulGetirSONER KUMTEPE NeredeCep NoSONER KUMTEPE UzmanıSONER KUMTEPE Özel MuayeneSONER KUMTEPE NumarasıSONER KUMTEPE Nerede ÇalışıyorSONER KUMTEPE GörevliUzmanlıkAileSONER KUMTEPE ŞikayetSONER KUMTEPE ÖneriSONER KUMTEPE EleştiriHastalıklarıYorumlarSONER KUMTEPE KimdirSekreterHemşireSONER KUMTEPE Yeni BilgileriSONER KUMTEPE Hakkında BilgiCerrahHekimSONER KUMTEPE AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSONER KUMTEPE TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSONER KUMTEPE Doğum TarihiİrtibatSONER KUMTEPE Tedavi OlanlarSağlıkSONER KUMTEPE ÖzgeçmişSONER KUMTEPE BiyografiCerrahisiSONER KUMTEPE DoktordurSONER KUMTEPE Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSONER KUMTEPE TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSONER KUMTEPE Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukKalpveDamarCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 57,673 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır