Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ömer Doğru
ÖMER DOĞRU (Diyarbakır Çocuk Hematolojisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖMER DOĞRU (Diyarbakır Çocuk Hematolojisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ÖMER DOĞRU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ÖMER DOĞRU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖMER DOĞRU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖMER DOĞRU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖMER DOĞRU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖMER DOĞRU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖMER DOĞRU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ÖMER,  DOĞRU,   DiyarbakırÖMER DOĞRU Muayene ÜcretiÖMER DOĞRU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖMER DOĞRU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖMER DOĞRU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖMER DOĞRU Hakkında BilgiYorumlarÖMER DOĞRU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖMER DOĞRU HakkındaÖMER DOĞRU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖMER DOĞRU ÖzgeçmişiÖMER DOĞRU RandevuÖMER DOĞRU MuayenehaneÖMER DOĞRU Muayene ÜcretiÖMER DOĞRU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖMER DOĞRU BulGetirÖMER DOĞRU NeredeCep NoÖMER DOĞRU UzmanıÖMER DOĞRU Özel MuayeneÖMER DOĞRU NumarasıÖMER DOĞRU Nerede ÇalışıyorÖMER DOĞRU GörevliUzmanlıkAileÖMER DOĞRU ŞikayetÖMER DOĞRU ÖneriÖMER DOĞRU EleştiriHastalıklarıYorumlarÖMER DOĞRU KimdirSekreterHemşireÖMER DOĞRU Yeni BilgileriÖMER DOĞRU Hakkında BilgiCerrahHekimÖMER DOĞRU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖMER DOĞRU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖMER DOĞRU Doğum TarihiİrtibatÖMER DOĞRU Tedavi OlanlarSağlıkÖMER DOĞRU ÖzgeçmişÖMER DOĞRU BiyografiCerrahisiÖMER DOĞRU DoktordurÖMER DOĞRU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖMER DOĞRU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖMER DOĞRU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHematolojisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 34,188 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır