Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Mehmet Fuat Gürkan
MEHMET FUAT GÜRKAN (Diyarbakır Çocuk Hematolojisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET FUAT GÜRKAN (Diyarbakır Çocuk Hematolojisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. MEHMET FUAT GÜRKAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. MEHMET FUAT GÜRKAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET FUAT GÜRKAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET FUAT GÜRKAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET FUAT GÜRKAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET FUAT GÜRKAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET FUAT GÜRKAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.MEHMET,  FUAT,  GÜRKAN,   DiyarbakırMEHMET FUAT GÜRKAN Muayene ÜcretiMEHMET FUAT GÜRKAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET FUAT GÜRKAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET FUAT GÜRKAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET FUAT GÜRKAN Hakkında BilgiYorumlarMEHMET FUAT GÜRKAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET FUAT GÜRKAN HakkındaMEHMET FUAT GÜRKAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET FUAT GÜRKAN ÖzgeçmişiMEHMET FUAT GÜRKAN RandevuMEHMET FUAT GÜRKAN MuayenehaneMEHMET FUAT GÜRKAN Muayene ÜcretiMEHMET FUAT GÜRKAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET FUAT GÜRKAN BulGetirMEHMET FUAT GÜRKAN NeredeCep NoMEHMET FUAT GÜRKAN UzmanıMEHMET FUAT GÜRKAN Özel MuayeneMEHMET FUAT GÜRKAN NumarasıMEHMET FUAT GÜRKAN Nerede ÇalışıyorMEHMET FUAT GÜRKAN GörevliUzmanlıkAileMEHMET FUAT GÜRKAN ŞikayetMEHMET FUAT GÜRKAN ÖneriMEHMET FUAT GÜRKAN EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET FUAT GÜRKAN KimdirSekreterHemşireMEHMET FUAT GÜRKAN Yeni BilgileriMEHMET FUAT GÜRKAN Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET FUAT GÜRKAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET FUAT GÜRKAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET FUAT GÜRKAN Doğum TarihiİrtibatMEHMET FUAT GÜRKAN Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET FUAT GÜRKAN ÖzgeçmişMEHMET FUAT GÜRKAN BiyografiCerrahisiMEHMET FUAT GÜRKAN DoktordurMEHMET FUAT GÜRKAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET FUAT GÜRKAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET FUAT GÜRKAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHematolojisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,894 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır